Haziran'da Başlayacak Yabancı Diziler

dizi1

 

 Brain Dead  

The Returned dizisiyle adından söz ettiren Mary Elizabeth Winstead’ın başrolünde oynadığı dizinin konusu şöyle: Washington’da ilk kez çalışacak olan Laurel, hükümetin çalışmadığını anlayınca bu durumda bir terslik olduğunu fark eder. Çok geçmeden etrafraki bütün politikacıların aslında uzaylılar tarafından beyinlerinin yenildiğini anlar. Dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak ve dizi 13 Haziran’da gösterime başlayacak. 

 

 

Guilt

Dizi konusunu gerçek bir hikayeden alıyor: İtalya’da bir dönem 8 yıl boyunca gündemde kalmış Kercher Cinayeti olayını andıran ve konusunda olaydan esinlenilen dizide de bir cinayet anlatılıyor. Londra’da birlikte yaşadığı arkadaşı öldürülünce, Grace ilk şüpheli olarak suçlanır.  Dizide The Blacklist dizisinden tanıdığımız Emily Tremaine, Daisy Head, Titanic’ten tanınan Billy Zane gibi birçok ünlü isim rol alacak. Dizi 13 Haziran’da izleyicilerle buluşacak. 

guilt

 

 

dizi11Animal Kingdom

Aynı adı taşıyan filmden uyarlama olan dizi 10 bölümden oluşacak olan ilk sezonuyla 14 Haziran’da başlayacak. Dizinin konusu ise şöyle: Aşırı dozdan ölen annesinin ardından Kaliforniya’da yaşayan akrabalarının yanına taşınmak zorunda kalan, 17 yaşında bir genç olan Joshua, otoriter büyükannesi ve ailesinin aslında suç işleyerek geçinen azılı bir çete olduklarını fark eder. 

 

 

 

 dizi2Roadies

Hem oyuncu hem de kamera arkası ekibiyle adından söz ettiren Roadies, Roadies adındaki rock grubunun turnelerinde yaşadıklarını konu edinecek. Parayı ve şöhreti değil, müziği gerçek anlamıyla yapmayı tercih eden grubun başından geçen zaman zaman eğlenceli, zaman zaman dram dolu hikayelerini anlatan dizi 26 Haziran’da yayınlanacak. 

 

 

Dead Of Summer

Once Upon a Time ve Lost dizilerinden tanınan Adam Horowitz ve Edwatd Kitsis’in de aralarında bulunduğu geniş bir yönetici ekibin üstlendiği projede, 80’lerin sonunda yaşanan bir hikaye anlatılıyor. Gittikleri yaz kampında bir anda cinayetler başlayınca bölgede doğaüstü olaylar görülmeye başlar ve eğlenceli yaz kampı, bir anda ölüm kampına dönüşür. Dizi 26 Haziran’da başlayacak. 

dizi3

 

dizi4

 

Wrecked

Yıllar önce ortalığı kasıp kavuran Lost dizisine çok benzeyen konusuyla, yaz sezonunun en beklenen yapımlarından biri de Wrecked. Bir uçak düşünce ıssız adaya düşen bir grubun başından geçenleri anlatan hikayede, Lost dizisinin tam tersi komedi ögesi hakim olacak. Zach Cregger, Lessica Lowe, Ally Maki, Ginger Gonzaga gibi birçok ismi bünyesinde barındıran dizi 10 bölümlük ilk sezonuyla birlikte 14 Haziran’da başlayacak.

 

 

Uncle Buck

Yine bir film uyarlaması olan Uncle Buck, aynı zamanda 90’lı yıllarda diziye de uyarlanmış. Günümüze euyarlanarak güncel versiyonu çekilecek olan dizinin konusu şöyle: Buck işsiz, evsiz, buna rağmen sürekli mutlu olan bir adamdır. Kardeşi ve eşi tatile çıkarken çocuklarını bırakacak yer bulamadıkları için Buck Amca’yı evlerine çağırırlar. Böylece onlar güvenilir bir bakıcı bulmuş olurken, Buck da kalacak bir yer ve yiyecek yemek bulduğundan herkes mutlu olacaktır ancak işler umulduğu gibi gitmez. Komik, eğlenceli ve çılgın bir hikaye başlayacaktır. Dizi 14 Haziran’da yayınlanacak. 

dizi5

 

dizi6Queen Of the South

21 Haziran’da  başlayacak olan Queen Of the South’un konusu şöyle: Uyuşturucu satan sevgilisi öldürülünce Teresa Mendoza Amerika’ya kaçar. Bu sırada geçmişinden tanıdığı biriyle karşılaşır ve sevgilisini öldüren uyuşturucu baronlarına karşı gelmek için eğitim dolu zorlu bir sürece başlarlar. Teresa, güçlenerek kartel lideri olabilecek bir konuma gelir.

 

Greenleaf   

Afro-Amerikan bir aile olan Greenleaf ailesinin hikayesinin anlatıldığı dizide; yıllarca ailesinden kaçmış olan Grace’in kız kardeşinin sır dolu ölümüyle birlikte geri dönüşüyle hikaye başlıyor. Grace, eve geri dönünce babası ve annesinin sırlarını açığa çıkaracak gizem dolu bir sürece girecektir. Dizinin 21 Haziran’da pilot bölümü yayınlanırken 22 Haziran’da ise 2. bölümü ekranlara gelecek. 

 

greenleaf