Erkeklerin Hoşlandığı Kadın Tipleri

 

    Herkesin beğenileri farklı olsa da; erkeklerin genelinde rastlanılan beğeni ve kriterler bağlamında “Erkeklerin hoşlandığı kadınlar”ı sizin için derledik.

     Erkekler, kadınlarda ilk olarak gözlere ve dudaklara odaklanırlar. Bu yüzden gülümsemenize dikkat etmenizi öneririz. Gülümseyen kadınlar erkeklere daha pozitif ve daha çekici gelir. Sadece gülümseme değil, karakter olarak da pozitif bir kadın olursanız; erkeklerin beğenisini kazanmak sizin için hiç zor olmayacaktır.

landscape-1450216460-gettyimages-527369311

    Her zaman erkeklerin güçlü ve kollayıcı, kadınların korunmaya muhtaç oldukları düşünülse de; erkeklerin çoğu kendini güçlü hissedebilecekleri kadınları tercih ederken genel olarak kendi ayakları üstünde durmayı becerebilen, kariyer sahibi ve erkeğe bağımlı olmayan kadınlar erkekler için ilgi çekici olabiliyor.

images2

Genelde erkeklerin seksi ve frapan kadınları çok beğendiği düşünülür. Eğer yeterli derecede değilse, bu frapanlık erkekleri tam tersi itebiliyor. Tabi ki her erkeğin bu tarz kadınlara bakması mümkün fakat sevgili ya da eş seçiminde kesinlikle bu tarz kadınları tercih etmediklerini unutmayın. Yeteri kadar çekici görünmeniz ve biraz merak uyandırmanız erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor.

                   superwoman

    Erkekler için ideal sevgili; gereksiz kıskançlık krizlerine girmeyen ve karşısındakini bunaltmayan kadınlardan oluşuyor. Çoğu erkek bu kadının hayalden ibaret olduğunu düşünse de, hayatındaki erkeği kısıtlamayan bir kadını bütün erkekler çok beğenecektir!

landscape-1451487452-orgasmstudy

  Kadınlar kadar erkekler de karşısındakine güvenmek istiyor. Erkekler, onlarda güven hissi uyandıracak, yalan söylemeyen ve her konuda güvenebilecekleri kadınları tercih ediyorlar.

landscape-1450206542-elle-girls-dinners-index

   Erkeklerin beğenisini kazanmak için makyajdan saça, kıyafetten aksesuara kadar her detayı düşünüyor olabilirsiniz fakat erkeklerin genelde doğal kadınları beğendiğini de unutmayın. Abartıdan uzak, doğal güzelliğiyle ön plana çıkan kadınlara erkekler bayılıyorlar! Sizin elinizde olmayan fakat erkekleri çok etkileyen bir detay daha var: O da ses tonunuz. Bilimsel araştırmaların gösterdiğine göre ses tonunuz bir erkeği siz fark etmeden etkiliyor olabilir.   

Çok zayıf kadınların erkeklerin gözdesi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Erkekler, yeterli kıvrımlara sahip olan, ne çok zayıf ne de çok kilolu olmayan bayanların ideal olduklarını düşünüyor.

tumblr_lp6qjorbSU1qkwaqbo1_500

            Kadın kadın gibi, erkek de erkek gibi olmalı diye mi düşünüyorsunuz? Erkekler de birçok konuda böyle düşünse de, konu ilişkiler olduğunda önce arkadaş olabildikleri kadınları tercih ediyorlar. Eğlenmeyi bilen, yeri geldiğinde birlikte konsol oyunları oynayabilecekleri ya da dertleşebilecekleri bir kadın onlar için ideal olacaktır.