WEB SİTESİ ÖZEL TASARIM HİZMETİ

600 TL
 • Kullandığınız hazır web sitesi için daha özel bir tasarım yapılması hizmeti. Talepleriniz, kurumsal yapınız doğrultusunda web sitenizin tasarımı özel olarak hazırlanır.

İÇERİK GİRİŞİ HİZMETİ

10 TL
 • Web sitenize içeriklerin girilmesi hizmetidir. İçeriklerinizi , sayfalarınızı gönderdikten sonra, içerikleriniz sitenize tarafımızdan girilir. Sayfa başı olarak ücretlendirilir.

İNTERNET REKLAMLARI HİZMETİ

250 TL
 • Google reklamları, facebook reklamları gibi mecralarda reklam yayınlama hizmetidir. Ücret tek bir mecra ve tek bir kampanya için geçerli hizmet bedelidir. Reklam bütçesi , ayırmak istediğiniz bütçeye göre ayrıca fiyatlandırılır. Minimum reklam bütçesi 500 TL dir. Hizmeti satın alma işleminden sonra reklam yayınlamak isteyen yetkili kişilerle iletişime geçilir ve gerekli bilgi alışverişi yapılır. Bu bilgileri tamamen bize ulaştıktan sonra, 3 iş günü içinde reklam kampanyanız hazırlanır, onay verildikten sonra reklamlar yayınlanmaya başlar. Reklamın yayın süresi planlanan bütçeye ve kampanya özellikelerine göre karşılıklı olarak belirlenir. Reklam kampanyanız başladıktan sonra hizmet süresi 1 aydır. Bu sürede reklamlarınız optimize edilir, istenirse değiştirilir, reklamlardan maksimum faydayı almanız sağlanır. Reklam Yayını Yapabileceğiniz Mecralar Google Reklamları Facebook Reklamları Instagram Reklamları Twitter Reklamları Linkedin Reklamları You Tube Reklamları

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

650 TL
 • Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi hizmetidir. Ücret tek bir sosyal medya hesabı için, 1 ay süre ile, haftada 5 paylaşım için geçerli hizmet bedelidir. Hizmeti satın alma işleminden sonra, yetkili kişilerle iletişime geçilir ve gerekli bilgi ve doküman alışverişi yapılır. Gerekli bilgileri bize ulaştıktan sonra, 5 iş günü içinde sosyal medya paylaşımlarınız ve yayın tarihleri hazırlanır, onay verildikten sonra belirlenen sosyal medya paylaşımları , belirlenen tarihlerde ve saatlerde planlı şekilde otomatik olarak yayınlanır. Sosyal medya hesaplarınıza gelen yorumlar, ve etkileşimlerden sosyal medya hesabı sahibi / yetkilisi sorumludur. Yönetilebilen Sosyal Medya Hesapları Facebook Instagram Twitter Linkedin

GELİŞMİŞ SEO HİZMETİ

650 TL
 • Web siteniz için Google ve benzeri sitelerde yükseliş sağlamanız için yapılan SEO hizmetidir. Hizmeti satın alma işleminden sonra, yetkili kişilerle iletişime geçilir ve gerekli bilgi ve doküman alışverişi yapılır. Gerekli bilgileri bize ulaştıktan sonra, 3 iş günü içinde SEO planınız çıkartılır. Onayınızdan sonra SEO çalışmaları başlatılır. Seo çalışmaları başladıktan sonra hizmet süresi 1 aydır. Bu sürede siteniz uygunsa site içi seo çalışmaları, ayrıca backlink, makale paylaşımı, kırık link analizi, site analizi ve gibi site dışı seo çalışmaları yapılır. Çalışma tamamlandıktan sonra, detaylı bir rapor hazırlanarak yetkili kişilere sunulur.

INSTAGRAM TAKİPÇİ - 1000 ADET

250 TL
 • Instagram hesabınıza 1000 adet otomatik takipçi ekleme işlemidir. Hizmeti satın alma işleminden sonra, satın alma formunda belirttiğiniz sosyal medya hesabına 1000 adet takipçi eklenir. Bu hizmet belirli aralıklarla 2 gün içinde yapılır . Eklenen takipçilerden bir kısmı veya hepsi belirli bir süre sonra takibi bırakabilir. Bu hizmet, hesaplarınızda geçici takipçi artışı sağlayarak, normal ziyaretçilerinizin , sosyal medya hesaplarınızda belirli bir kitleye sahip olduğunuzu görerek sizi takip etmesini sağlar ve zamanla organik takipçilerin artmasında faydalı olur. Ayrıca bu geçici artışlar, sosyal medya mecralarında, hesaplarınızın ön sıralara çıkmasında faydalı olur. Aşırı şekilde kullanımı nadir de olsa sosyal medya hesabının kapatılması, kötüye kullanım olarak değerlendirilmesi gibi riskleri taşımaktadır. Nadirde olsa bu risklerin oluşması halinde, sorumluluk hizmeti alan kişiye aittir. Bu yüzden bu hizmetin belirli aralıklarla aşırıya kaçmadan kullanılması önerilir. Sunduğumuz servis bu riskleri minimum düzeyde tutmak için hazırlanmış özel bir sistemdir.

FACEBOOK SAYFA TAKİPÇİ - 1000 ADET

300 TL
 • Facebook sayfanıza 1000 adet otomatik takipçi ekleme işlemidir. Hizmeti satın alma işleminden sonra, satın alma formunda belirttiğiniz sosyal medya hesabına 1000 adet takipçi eklenir. Bu hizmet belirli aralıklarla 2 gün içinde yapılabilir . Eklenen takipçilerden bir kısmı veya hepsi belirli bir süre sonra takibi bırakabilir. Bu hizmet hesaplarınızda geçici takipçi artışı sağlayarak, normal ziyaretçilerinizin , sosyal medya hesaplarınızda belirli bir kitleye sahip olduğunuzu görerek sizi takip etmesini sağlar ve zamanla organik takipçilerin artmasında faydalı olur. Ayrıca bu geçici artışlar, sosyal medya mecralarında, hesaplarınızın ön sıralara çıkmasında faydalı olur. Aşırı şekilde kullanımı nadir de olsa sosyal medya hesabının kapatılması, kötüye kullanım olarak değerlendirilmesi gibi riskleri taşımaktadır. Nadirde olsa bu risklerin oluşması halinde, sorumluluk hizmeti alan kişiye aittir. Bu yüzden bu hizmetin belirli aralıklarla aşırıya kaçmadan kullanılması önerilir. Sunduğumuz servis bu riskleri minimum düzeyde tutmak için hazırlanmış özel bir sistemdir.

TWITTER TAKİPÇİ - 1000 ADET

300 TL
 • Twitter hesabınıza 1000 adet otomatik takipçi ekleme işlemidir. Hizmeti satın alma işleminden sonra, satın alma formunda belirttiğiniz sosyal medya hesabına 1000 adet takipçi eklenir. Bu hizmet belirli aralıklarla 2 gün içinde yapılabilir . Eklenen takipçilerden bir kısmı veya hepsi belirli bir süre sonra takibi bırakabilir. Bu hizmet hesaplarınızda geçici takipçi artışı sağlayarak, normal ziyaretçilerinizin , sosyal medya hesaplarınızda belirli bir kitleye sahip olduğunuzu görerek sizi takip etmesini sağlar ve zamanla organik takipçilerin artmasında faydalı olur. Ayrıca bu geçici artışlar, sosyal medya mecralarında, hesaplarınızın ön sıralara çıkmasında faydalı olur. Aşırı şekilde kullanımı nadir de olsa sosyal medya hesabının kapatılması, kötüye kullanım olarak değerlendirilmesi gibi riskleri taşımaktadır. Nadirde olsa bu risklerin oluşması halinde, sorumluluk hizmeti alan kişiye aittir. Bu yüzden bu hizmetin belirli aralıklarla aşırıya kaçmadan kullanılması önerilir. Sunduğumuz servis bu riskleri minimum düzeyde tutmak için hazırlanmış özel bir sistemdir.

YOUTUBE TAKİPÇİ - 1000 ADET

400 TL
 • You Tube hesabınıza 1000 adet otomatik takipçi ekleme işlemidir. Hizmeti satın alma işleminden sonra, satın alma formunda belirttiğiniz sosyal medya hesabına 1000 adet takipçi eklenir. Bu hizmet belirli aralıklarla 2 gün içinde yapılabilir . Eklenen takipçilerden bir kısmı veya hepsi belirli bir süre sonra takibi bırakabilir. Bu hizmet hesaplarınızda geçici takipçi artışı sağlayarak, normal ziyaretçilerinizin , sosyal medya hesaplarınızda belirli bir kitleye sahip olduğunuzu görerek sizi takip etmesini sağlar ve zamanla organik takipçilerin artmasında faydalı olur. Ayrıca bu geçici artışlar, sosyal medya mecralarında, hesaplarınızın ön sıralara çıkmasında faydalı olur. Aşırı şekilde kullanımı nadir de olsa sosyal medya hesabının kapatılması, kötüye kullanım olarak değerlendirilmesi gibi riskleri taşımaktadır. Nadirde olsa bu risklerin oluşması halinde, sorumluluk hizmeti alan kişiye aittir. Bu yüzden bu hizmetin belirli aralıklarla aşırıya kaçmadan kullanılması önerilir. Sunduğumuz servis bu riskleri minimum düzeyde tutmak için hazırlanmış özel bir sistemdir.

FULL İNTERNET HİZMET PAKETİ

9.000 TL/ 3 AYLIK
15.000 TL/ 6 AYLIK
24.000 TL/ 12 AYLIK
 • İhtiyaç duyduğunuz bütün internet hizmetlerinin tek çatı altında profesyonelce yönetilmesi hizmetidir. Bu hizmet en kısa 3 ay olmak üzere, 3-6-12 ay olarak fiyatlandırılır. Full internet hizmet paketi; web sitenizin güncellenmesi,takibi, entegrasyonları,  seo çalışmaları, sosyal medya hesaplarınızın yönetimi, internet reklam kampanyalarının yönetilmesi, özel danışmanlık, raporlama ve benzeri bir çok hizmetin tek elden yönetilmesi hizmetidir. 

  Full Hizmet Paketi Özellikleri

  Web Sitesi Güncellemesi ( Web sitenizde istediğiniz değişiklikler ve güncellemelerin yapılması )

  Web Sİtesi Grafik Tasarım Desteği ( Web sitenizin tasarım ve görselleri için grafik tasarım desteği hizmeti - aylık en fazla 12 adet tasarım ) 

  Web Sitesi Yeni  İçerik Eklenmesi (Göndereceğiniz içeriklerin web sitesine eklenmesi - ayda en fazla 20 sayfa)

  Web sitesi için özgün seo uyumlu blog yazısı, haber, içerik üretilmesi - ayda en fazla 12 adet

  Web Sitenizin Özel Takibi ( Web siteniz özel olarak takip edilerek gerekli çalışmalar anında yapılır )

  Web Sitesi Entegrasyonları Hizmeti ( Sitenizin Google analytics, search console, işletme hesabı ve diğer gerekli servislere entegrasyonu ve takibi hizmeti )

  Gelişmiş SEO Hizmeti (Site içi seo, site dışı seo, teknik takip ve analiz)

  Sosyal Medya Yönetimi ( Facebook , Instagram, Twitter hesaplarınızda haftada 5 adet paylaşım)

  YouTube Hesabı Yönetimi ( You Tube kanalınızın yönetimi sizin göndereceğiniz aylık en fazla 10 adet videoların eklenmesi ) 

  Kısa Tanıtım Videosu Hazırlanması  (ayda 1 adet 1 dakikalık  resimli animasyonlu tanıtım videosu hazırlanması ve sosyal medya hesaplarında ve youtube kanalında paylaşımı )

  İnternet Reklamları Hizmeti ( Google, facebook, Instagram, Linkedin Reklam kampayalarınızın yönetimi.  Reklam bütçeleri hizmet paketine dahil değildir.)

  Özel Danışmanlık Hizmetleri ( İnternet hizmetlerinden maksimum fayda almanız için verilecek danışmanlık hizmeti)

  Özel Yardım ve Destek Hizmeti (Canlı  Sohbet , whatsapp, email,telefon kanallarından destek)

  Anlık Raporlama ( Aldığınız hizmetlerle ilgili verileri anlık olarak tek bir panel üzerinden takip edebileceğiniz özel sayfa)

  Aylık Raporlama ( Aylık olarak verilen hizmetlerin raporu detaylı olarak sunulması)

   


ÖZEL İNTERNET HİZMETLERİ TEKLİFİ

 • Hazır internet hizmetlerimizle ilgili paketlerden biri sizin için uygun değilse, daha farklı, özel bir hizmet arıyorsanız, ücretsiz olarak bizden teklif alabilirsiniz.

KAPAT
Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp

İletişim Formu 1