Burçların Aşık Olma Belirtileri

        Aşık olmanın belirtileri genelde benzerlik gösterir. Peki ya burçlara göre aşık olmanın belirtileri? Burçlar, aşık oldukları zaman birbirlerine göre farklı davranır. Karşınızdaki kişinin burcuna bakarak, size aşık olmadığını burcuna göre anlamanız mümkün.

tumblr_static_astrology_love_1

 Koç Burcu: Koç burcu, genelde bağlanmaktan korkar. Bu nedenle karşısındaki insana kendini önemli hissettirmekten çekinir ya da bunu hissetse bile karşısındakine belli etmek istemez. Sizi çok fazla önemsediği halde size bunun önemli olmadığını göstermeye çalışır ama içten içe bu duruma oldukça heyecanlanır.

 Boğa Burcu: Boğa burcu, sadece kaybetme korkusu olduğu zaman aşık olduğunu anlar ve aşık olduğu zaman mutlaka kaybetmekten korkar. Sizi kıskanıyor ve koruyorsa; size aşık olduğundan emin olabilirsiniz.

 İkizler Burcu: İkizler burcunun değişken ve sıkılgan tavrı, aşık olduğu zaman yok olur ve sürekli aşık olduğu insanı görmek ister. Sıkılmadan gerekirse her gününü sizinle geçirebiliyorsa ve sizi görmediğinde kendini huzursuz hissediyorsa; çoktan size aşık olmuş demektir.

Yengeç Burcu: Yengeç burcu, ailesine ve geçmişine oldukça bağlıdır fakat siz söz konusu olduğunuzda geçmişini unutmak istiyor, sizi daha önce tanımadığı için kendine kızıyorsa; sizi ailesinden biri gibi görüyorsa kesinlikle aşk söz konusudur.

Love-Couples-Wallpaper

Aslan Burcu: Aslan burcu, aşık olduğunda ciddi ve haşin tavırlarını bir kenara bırakır; yaşayamadığı her şeyi partneriyle yaşamak ister. Sevdiği zaman çocuklaşır ve kırılganlığını karşısındakine göstermekten çekinmez.

 Başak Burcu: Başak burcu aşktan korkar; geçmiş deneyimleri ışığında sürekli başarısız olacağına inandığı için temkinli davranmaya çalışır. Sizinleyken hem kaybetmekten hem de aşktan korktuğunu hissediyorsanız ve bununla birlikte her şekilde size değer veriyorsa kesinlikle aşıktır.

Terazi Burcu: Mantıklı ve zeki Terazi’ler, aşık olduklarında cümle bile kuramaz hale gelirler. Heyecanlanmaları, nereye bakacaklarını ya da nasıl hareket edeceklerini şaşırmaları, yanınızdayken sessizleşmeleri Terazi’lerin aşık olduğunun göstergesidir.

Akrep Burcu: Akrep burcu için cinsel çekim çok önemlidir. Size karşı cinsel bir çekim hissediyorsa; bu kesinlikle size olan aşkından kaynaklanıyordur.

couple-relationship-romantic-love-2

Yay Burcu: Yay burcu için özgürlüğünün kısıtlanması imkansızdır fakat söz konusu siz olduğunuzda ciddi ilişkilerden korkmuyor, kısıtlanmak onun için sorun olmaktan çıkıyorsa kesinlikle size çok aşıktır!

Oğlak Burcu: Plansız yaşayamayan Oğlak’ların planlarında siz de yer alıyorsanız; aynı şekilde güven sorunlarından sıyrılıp size güvendiğini belli ediyorsa aşkından emin olabilirsiniz.

 Kova Burcu: Kova burcu için mantığını dinlememek çok zordur fakat sizin için mantığından sıyrılabiliyor, kendini duygularının akışına bırakıyorsa aşık olduğunu söyleyebiliriz.

Balık Burcu: Balık burcu, aşık olduğu zaman sürekli o kişinin yanında olmak ister. Eğer hep yanınızdaysa, konuşmadan saatlerce sizinle durabiliyor ve size dokunmak, izlemek, sizinle vakit geçirmek için her şeyi yapıyorsa; aşık olmuş demektir.