Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediye Rehberi

       Burçlar, kişilerin karakterinde ve tercihlerinde oldukça etkilidir. Eğer siz de hediye seçimi konusunda kararsızsanız, yaklaşan sevgililer gününde hediye almak içi burçlara göre hediye rehberimizi inceleyebilirsiniz.

 8160572Koç burcu:

 Koç’lar enerjik insanlardır; onların eğlenceli ve hareketli ruhlarına yakışacak hediyelerle mutlu olacaklardır. Modayı takip ederler ve trendleri severler. Bu yüzden Koç bayanlarına ve erkeklerine şık ve trend aksesuarlar, enerji verebilecek özel hediyeler, spor paketleri ya da etkinlik biletleri, araba aksesuarları ya da oyuncak model araçlar gibi hediyeler alabilirsiniz.

 Boğa Burcu:

Boğa burcu klasik şeyleri çok sever. Değeri ve tarihi olan nesnelere özel ilgileri vardır. Bu nedenle hediye tercihinde Boğa’lar için yine klasik hediyeler tercih edebilirsiniz. Antika objeler ya da takılar, klasik tarzda deri cüzdan ya da aksesuarlar, erkekler için kol düğmesi seti ve bütün bunlara ek olarak romantik bir yemek ideal hediyeler olacaktır.

Valentines-Day-presentİkizler Burcu:

İkizler burcu için hediye almak hiç zor değildir; küçük şeylerle bile mutlu olabilen İkizler değişikliği çok sever. Bu yüzden onlara farklı aksesuarlar, rengarenk takı ve fularlar, sevginizi gösterebilecek manevi hediyeler, eğlenceli objeler ya da vintage hediyeler alabilirsiniz. İkizler erkeği için farklı tarzdaki gömlekler, saatler ya da zeka oyunları da güzel alternatifler olabilir.

Yengeç Burcu:

Yengeç’ler duygusal ve aile bağları güçlü kişilerdir. Hediye tercihinde mutlaka romantik ve manevi değeri olan hediyelerle mutlu olacaklardır. Sizin için anlamı olan her türlü hediyeyi seveceklerdir. İkinizin fotoğraflarının yer alacağı bir çerçeve, ona özel hazırladığınız bir kitap ya da ailesini yansıtacak farklı bir hediye alternatifini tercih edebilirsiniz. Ona özel, sadece sizi anacağı bir kolye ya da yüzük; erkekler için de hiç yanından ayırmayacağı cüzdan ya da bileklik tarzında hediye alternatiflerini de tercih edebilirsiniz.

s-VALENTINES-DAY-GIFT-GUIDE-large640Aslan Burcu:

Aslan’lar gösterişi ve kaliteyi severler; beğendikleri şeyler için para harcamaktan asla çekinmezler. Hediye alırken kesinlikle ucuz ya da manevi yönünü düşünerek hediye seçmemeye çalışın. Bunun yerine zevkine ve beğenilerine uygun düşebilecek markalı çanta, cüzdan, aksesuar, takılar, kol düğmesi ya da saat gibi pahalı hediyeler seçebilirsiniz.

Başak Burcu:

Başak burcu detaylara önem verir ve titizdir. Hediye seçiminin zor olduğu burçlar arasındadır. Güzellik ürünleri, parfüm ya da makyaj malzemeleri Başak kadınları için ideal hediyelerdir. Pratik kullanışlı alternatifleri de tercih edebilirsiniz. Trend kıyafet ve aksesuarlar, teknolojik cihazlar ya da yabancı ürünler de hediye seçeneği olabilir.

valentines-day-giftTerazi Burcu:

Terazi’ler kendine has ruhu ve beğenileri olan kişilerdir. Akıllı ve mantıklı yapıları onları kültürlü bir birey olmaya iter. Bu nedenle kitaplar ve defterler onları çok mutlu edebiliriz. Farklı bir tarza sahip oldukları için kimsede olmayan tasarım ürünler, mp3 player, DVD’ler ya da ona özel hazırlayacağınız anlamlı bir hediyeyi seçebilirsiniz.

Akrep Burcu:

Seksapelitesini ön plana çıkarmayı seven Akrep burcu kadınları için kırmızı kıyafet ve aksesuarlar, şık iç çamaşırları, özel tatil hediyeleri ya da takılar tercih edebilirsiniz. Gizemli ve çekici Akrep erkekleri için de kaliteli aksesuar ve kıyafetler ideal hediyeler olabilir. Yine başbaşa çıkacağınız 1-2 günlük bir tatil çok hoşlarına gidecektir.

images16Yay Burcu:

Maceracı ve özgürlükçü Yay burcu için bu maceracı ruhlarına uygun tatil, kamp, yolculuk, kamp eşyaları ya da ekstrem spor gibi hediyeler ideal olacaktır. Yeni yerler görmeyi ve keşfetmeyi sevdikleri için ikinizi içeren bir plan yapabilir, hayatları boyunca
kullanabilecekleri eğlenceli ve macera dolu hediyelerle onları sevindirebilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Oğlak’lar çalışmayı seven, klasik şeylerden hoşlanan, güven duymayı ve ciddiyeti önemseyen kişilerdir. Onlara alacağınız hediyeler fazla romantik, çocuksu ya da sıradan olmamalıdır. Kesinlikle her zaman kullanabilecekleri ciddi hediyeleri tercih ederler. Oğlak kadınları için koyu tonlardaki klasik çanta ve aksesuarlar, şık iş kıyafetleri, siyah ve kahve tonlarındaki kazak ve gömlekler, pahalı taşlı takılar ideal olabilir. Oğlak erkekleri için de kol saati, kaliteli bir kalem seti, iş hayatında kullanabilecekleri çanta, kravat, kol düğmesi ya da kravat iğnesi tarzındaki hediyeleri seçebilirsiniz.

valentines-day-ideas-for-herKova Burcu:

Kova’lar sanatçı ruhlu, özgür ve entelektüel insanlardır. Kendilerini geliştirebilecekleri bir eğitim ya da sanatla ilgili bir obje onları çok mutlu edecektir. Kitaplar, müzik aletleri, tablolar ya da heykeller tercihiniz olabilir. Yine aynı şekilde özel ve ornijal hediyelere bayılırlar. Bilimkurgu roman ve filmleri, teleskop, teknolojik cihazlar ve onların ruhunu yansıtan özel hediyeler de tercih edebilirsiniz.

Balık Burcu:

Balık burcu hassas, duygusal ve romantik bir burçtur. Onlara hediye almanızdan önce onları önemsediğinizi göstermeniz gerekir. Ona uygun bir hediye seçmeniz, başlı başına onu tanıdığınızı göstereceği için hoşlarına gidecektir. Parfümler, özel yapım çikolatalar, sanatla ilgili hediyeler, isme özel aksesuar ve hediye seçenekleri, ona hazırlayacağınız özel bir yemek mutlu olmalarını sağlayacaktır.

  •