Burca Göre Erkeklerin İlgisini Çekmenin Yolları

romantic-women-and-men-wallpaperKoç Burcu:

 Koç’lar dikkat çeken, cazibeli kadınları beğenir. Bu nedenle bir Koç erkeğinin ilgisini çekmek istediğiniz zaman kendine güvenen, çekici ve özgüvenli bir görünüm sergilemeniz doğru olacaktır. Kalabalık bir ortamın en dikkat çeken kadını, bir Koç erkeğini kesinlikle etkileyecektir. Ayrıca ona hemen hislerinizi belli etmemeniz ve onu merakta bırakmanız da etkili bir yöntemdir.

Boğa Burcu:

 Boğa erkekleri sahiplenmeyi, korumayı çok sever. Bu yüzden fazla dik başlı ya da az da olsa onun sahiplenemeyeceği kadınlar ilgilerini çekmeyecektir. Tabi ki hayatınızı tamamen onun ellerine teslim edip tüm kararlarınızı vermesine neden olmayın fakat biraz sahiplenici davranmasına izin verebilirsiniz. Ayrıca bir randevuya çıkacağınız zaman gösterişli mekanları tercih etmeye çalışın.

e00798cafaada040a470e356c937e0daİkizler Burcu:

 İsteklerini açıkça belli etmek yerine alt metin olarak gösteren İkizler’in isteklerini anlayabilecek kadınlar dikkatlerini çekecektir. Özgürlüklerinin kısıtlanmasını hiç sevmezler; bu duruma dikkat edin. Bunun yanı sıra eğlenmek onlar için vazgeçilmezdir. Onlarla her ortama girebilecek eğlenceli kadınları çok beğenirler.


Yengeç Burcu:

 Yengeç erkekleri bir kadını kendilerine aşık etmeyi çok iyi becerirler; hatta istemediklerini bile! Biraz da çabuk vazgeçen tavırları yüzünden en ufak sıkıntıda kolayca vazgeçebilirler; dikkat edin. Onun heyecanını hiç kaybetmemesini sağlamanız ve ilişkinizi canlı tutmanız çok önemlidir. Her şeyi açık açık konuşmanız, hislerinizi başında belli etmeniz, sizi keşfetmesini engellemeniz hiç hoşlarına gitmeyecektir.


547eb53d5ef5a_-_sex-in-workplace2-medium-newAslan Burcu:

 

Aslan’lar birinin peşinden koşmayı çok sever. Kendi ayakları üstünde durabilen kadınlara bayılırlar. Özgüvenli davranmanız ve kaçan taraf olmanız çok hoşlarına gidecektir. Kaliteyi seven Aslan’ları kaliteli mekan ve etkinliklere davet edebilirsiniz.


Başak Burcu:

 Başak’lar kontrolcüdür; ilişkiyi kontrol edenin kendileri olmalarını isterler. Elinizden geldiğince kararları onu vermesini sağlamanız, dengesiz tavırlarını zaman zaman altttan almanız ve eleştriye açık, kendine güvenen, açık sözlü biri olmanız onlar için uygundur.

de97fe6384ae233f98da9c7992587385Terazi Burcu:

 

Terazi’ler üşengeç ve özgür ruhludur. Ondan adım beklemek yerine siz ilişkideki aktif taraf olun. Israrlarınız onda ters tepecektir; elde etmesi zor ama sevince tam seven Terazi’ler için zor kadını oynamanız işe yaramayacaktır. Arkadaşlık onlar için çok önemlidir; bu nedenle arkadaşlarıyla anlaşmanız sizin için artı puan olacaktır.


Akrep Burcu:

 Beğendiği kadına bunu hissettiren Akrep’ler için cinsellik çok önemlidir. Onun ilgisini çekmek için biraz feminen ve seksi görünmeniz yeterlidir. Kıskanç ve egolu olan Akrep’lerin egosuna zarar vermeyin ve kıskançlık krizlerine girmesine yol açmayın.

funny-couples-.19Yay Burcu:

 

Yay’lar özgürlüklerine aşırı düşkündür: Onları sakın kısıtlamayın. Birini elde etmek isterse her şeyi yapar fakat ilgisini çabuk kaybeder. Eğer onu kaybedeceğinizi düşününce siz de kendinizi biraz geri çekerseniz yeniden ilgisini kazanabilirs
iniz. Flört etmeyi çok severler ve eğlenmeye bayılırlar; unutmayın.

 Oğlak Burcu:

 Oğlak’lar bir kadına güvenmek isterler. Yalnızlığı sevseler, kendi başlarına ayakta durabilseler de

eğer aradıklarını bulurlarsa sağlam, güven dolu, sakin bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bu nedenle yalnızken sahip olamadıkları şeyleri onlara sunmanız gerekir. Kültür ve zeka onlar için çok önemlidir.


flirting-womenKova B
urcu:

 

Entelektüel, sanatçı ruhlu ve dediğim dedik bir yapıya sahip olan Kova edrkeklerinin dikkatini zekanız, estetiğiniz, sanatçı yönünüzle çekebilirsiniz. İstemediği şeyleri asla yapmayacaklarını bilin; bu yüzden ısrarcı ve sıkıcı davranmayın. Kültürünüz ve farklı yönlerinizle ilgilerini çekebilirsiniz.

Balık Burcu:

 Hislerini açıkça belli etmez; sizin onu anlamanızı ister. Onu anlayabilecek birini bulunca da çok çabuk aşık olabilir. Zaman zaman romantik olsalar, karşısındaki insanı mutlu etmeyi çok sevseler de karşılarındaki kişiden de bunu beklerler. Göremezlerse hisleri bir anda bitebilir.

  •